Ev Temizliğini Kolaylaştıran Pratik Bilgiler

Ev temizliği artık kimse için işkence olmasın! Ev temizliği pratik bilgileri ile evinizi temizlemek son derece kolay.

İşte, ev temizliğinde önerilen pratik bilgiler…

Evde Zemini Temizlemek Zor Değil

Çok sayıda kişi için ev temizliğinde pratik bilgiler adı altında en çok zemin temizliği dikkat çekiyor. Neden mi? Çoğu zaman hem silmek istemiyorum hem de detaylı şekilde temizleyemiyoruz. Çoğu zaman kanepe ve halı altlarının temizliği zor oluyor. Sunulan bu pratik bilgi ile tek seferde parkelerinizi ışıldatacaksınız.

Sirkeli su;

Siliyorsunuz ama lekeler kalmaya devam mı ediyor? Tekbir kere silmeniz ile tüm lekelerden arınacak ve toz tutması engellenecek. Bunun için yapmanız gereken hazırlamış olduğunuz yer suyunun içine bir iki damla sirke ilave etmek.

Beyazlar Artık Daha Beyaz!

Beyaz renkte olan dantelleriniz için akıl almaz bir öneri var. Beyaz dantelleri temizlemek elbette çok zor. Tam da bembeyaz olmasını istediğiniz dantelleriniz için son derece kolay bir öneri yapılıyor. Dilerseniz ütülemeden önce kaynamış sütün içine bırakın. Bembeyaz olduğunu göreceksiniz.

Balkon ve Bahçe Temizliği

Artık balkonlarda mutlaka hasır detaylara yer veriliyor. Hasır masalar son derece moda! Peki, bunların temizliği nasıl sağlanacak? Sizin için en kolay ve en kesin çözüm sunuluyor. Hasırdan olan ürünlerin temizliği için öneri, oksijenli su kullanmak.

Oksijenli su ile temizlik;

Kullandığınız oksijenli su kısa süre içinde hasırların anında ilk görünümünü almasını sağlayacaktır. Dilerseniz bunu deneyebilirsiniz.

Limon Suyunu Değerlendirmeyi Unutmayın!

Küllükler belki de evdeki en kirli ve mikrop dolu eşya. Peki, temizliği nasıl olacak? Pratik bilgi belki de en çok bu noktada işinize yarayacak. Çünkü temizliğin sağlanması için limon kullanmak pek çok kişinin aklına gelmiyor. Siz küllüğünüzün temizliği için limonu deneyin. Anında hem kokunun hem de siyah lekelerin gittiğini göreceksiniz.

Yukarıda verilen pratik bilgiler sizin hayatınızı kolaylaştıracak. Mutlaka bu pratik bilgileri deneyerek, hem hayatınızı kolaylaştırın hem de ev temizliği püf noktalar sayesinde zaman almadan evinizi temizlemiş olun.

Ev temizliği artık çok kolay…

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe