Dekorasyonda Gergi Tavan Sistemi

Caydanlik.Net Dekorasyon Fikirleri

Özellikle salon dekorasyonunda artık çok farklı temalar kullanılarak yaşam alanlarında farklı atmosferlerin hakim olması sağlanıyor. Nihayet duvarlar ve tavanlar da artık dekorasyonun bir parçası olmayı başardı. Tavanlar artık yalnızca alçı süslemelere sahne olmuyor. Son derece yaratıcı fikirlerle çok sayıda farklı forma bürünebilen PVC gergi tavan sistemleri sizin de salonunuzda bambaşka rüzgarlar estirebilir.

Tavanın orta bölümüne gayet pratik bir şekilde kurulabilen PVC gergi tavanlarda tamamen anti bakteriyel malzemeler kullanılıyor. Aynı zamanda kullanılan malzemelerin hafif olması kurulumunu da kolaylaştırıyor. Yüzey bölümünde kullanılan panel silinerek temizlenebildiği ve tozu üzerinde barındırmadığı için bayanlardan da tam not almayı başardı.

Gergi tavanlar aynı zamanda odaların aydınlatmalarında da oldukça hoş bir nüans yaratıyor.

Renkli ışıkların da eşlik edebildiği bu sistemde kendinden desenli olan yüzey platformları renkli ışıklar ile buluştuğunda ortaya çarpıcı ve bir o kadar da sıcak bir görünüm çıkıyor. Yalnızca salonlarınızda değil yatak odalarınızda da bu sistemden faydalanabilirsiniz. Odanızın tüm görünümünü değiştireceğinden emin olabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe