Ev Dekorasyonunda 2020 Trendleri

2020 yılının ev dekorasyon trendleri neler? En güzel dekorasyon nasıl yapılır? Evinizi küçük detaylar ile modern gösterin.

Ev dekorasyonu 2020 trendleri ile muhteşem evler…

Yumuşak Geçişler

Evinizde hangi odayı dekore ediyor olursanız olsun, yumuşak geçişlere dikkat edin. Mobilyalarda; çizgi, üçgen, eğriler bunlar varsa zemine geçişin de aşağı yukarı bu tarz tasarımlarından oluşmasına dikkat edin. Bu evi tasarımla boğacak olduğunuz anlamına gelmiyor. Sadece çok fazla zıt geçişlerin hoş durmayacağı yönüne bir görüş. Geçişlerin sehpa, kanepe gibi mobilyalarda dikkat çekmesi değil daha çok ayna, çerçeve gibi aksesuarların kullanılması ile gerçekleşmesi son derece modern olacak.

Ahşap Detayları

En gözde seçeneklerden bir diğeri ise ahşap kullanımı. Elbette doğal ahşap! Son birkaç yılın baş tacı olarak gösterebileceğimiz ahşap kullanımı için 2020 yılına da damgasını vuracak diyebiliriz. Açık renklerin yanı sıra İskandinav esintilerini gördüğünüz mobilyalarınız yatak odası ve salonda size eşsiz bir dekorasyon fırsatı sunuyor. Ahşap detaylarını kaçırmayın…

Bitkilerden Vazgeçmeyin

Evin her alanında kullanabileceğiniz bitkiler ferah ev dekorasyonu için olmazsa olmaz seçenekler arasında gösteriliyor. Bunun için mutlaka gerek salonda, gerekse banyo gibi alanlarda küçük yeşil bitkilere yer verebilirsiniz. Onların ortama pozitif bir enerji kattığını da göreceksiniz. Dilerseniz direkt olarak yeşil tonlarının hakim olduğu bitkileri, evinizin en güüzel köşesine yerleştirerek trend dekorasyon önerilerine uyum sağlayın.

Mozaik Duvarlar

Evet, aslında son dönemde moda olduğunu hemen hemen herkesin fark ettiği mozaik duvar akımı var. Duvarlarda kullanılan detaylar, evinize modern bir hava katmak açısından son derece elverişli. Dilerseniz sizin evinizde de uygun olan bir alanda mozaik duvar kullanımının olmasını sağlayabilirsiniz. Farklı bir hava katacak olduğundan 2020 dekorasyon önerileri kapsamında yerini koruyor.

Fonksiyonel Mobilyalar

2020 trend ev dekorasyonu dendiğinde, mobilyalar ile ilgili en önemli detay mutlaka işlevselliğin ön planda olduğu seçenekler. Çocuk odası, yatak odası gibi alanlarda mobilyalarınızın size çok farklı seçenekler sunmasının isteyebilirsiniz. Bunun için direkt olarak kullanım işlevsel olacak. Tercihinizi bu yönde yaparak evinizi dekore edebilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe