Ortopedik Sandalye Modelleri

Caydanlik.Net Dekorasyon Fikirleri

Mobilyalar her zaman estetik ve şık olmak zorunda değil. Özellikle de gün boyu üzerinde oturulan sandalyeler rahat ve işlevsel olmalı. Yapılan bir araştırmaya göre sürekli bel ve sırt ağrısı çeken insanların %80’i sürekli oturarak çalışıyor. Dolayısıyla vücut sağlıklı bir duruşa sahip olamadığı ve gün boyu uygun olmayan bir duruşta kaldığı için sırt ve bel ağrıları başlıyor. Bu hayat tarzıyla maalesef ağrılar kaçınılmaz. Aslında sorunun nedeni çok basit, sorun oturduğunuz sandalye olabilir. Çalışırken bazen sırtınızın ve belinizin nasıl durduğu bile anlamazsınız. Nihayetinde bir sandalye gözüyle bakmayın ve sorunu küçümsemeyin.

Çalışanlar ve sırt ya da bel ağrısı gibi sorunlar yaşayanlar için ortopedik sandalyeler üretiliyor.

İnsan vücuduna uyumlu olan ve rahat hareket etmesine imkan veren ortopedik sandalyeler tamamen insan sağlığı için düşünülmüştür. Son derece rahattır ve hareket kabiliyetini kısıtlamaz. İnsan vücuduna benzeyen yapısı ile eklemleri ve kasları destekler, oturuş nedenlerine bağlı olan ağrılara engel olur.

Ortopedik sandalyeler aynı zamanda estetik görünümlüdür. Sayısız renk alternatifi ile ev ya da ofis dekorasyonlarına uyum sağlar. Modern bir tasarımlardır ve sağlık dostudur. Yüksekliği ayarlanabilir ve tekerlekleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilir. 360 derece döner ve neredeyse her yere bu sandalyeyle gidebilirsiniz başınızı yaslayabilir ve kollarınızı koyarak destek alabilirsiniz. Ortopedik sandalye modelleri evde ve özellikle de ofiste kullanılması gereken mobilyalardır.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe