Siemens İndüksiyonlu Ocaklar ve Özellikleri

Caydanlik.Net Dekorasyon Fikirleri

Dünya pazarında önemli bir yere sahip Siemens son yılların dekorasyonunun estetik ve teknolojik harikası ankastrelerinde ki seçenekleri birbirinden başarılı ürünlerle gün geçtikçe arttırıyor.

Yaşantınızın olmazsa olmazı yemekleriniz için size kaybedeceğiniz süreden ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlayacak.

En önemli bu iki özelliğinin yanı sıra ocaklarında hijyen ve temizlik kolaylığı sağlayan Siemens indüksiyonlu ocaklar hayallerinizdekinden farksız. Tabanında bulunan özel manyetik alan tencereyi algılayarak sadece tencereyi ısıtıyor. Böylelikle tencerenin üst bölümü ısınmıyor. Bu yöntem ile gazlı ocaklara göre yarı yarıya ısı ve dolayısıyla zaman kazancınızda oluyor.

Siemens indüksiyonlu ocak modelleri sadece tencerenin altını ısıttığı için ocağınızın içine sıçrayan ve taşan yemek artıkları yanmıyor. Bu sebeple bir bez yardımı ocağınızı temizlemeniz için yeterli oluyor. Sensörtouch kumandası, dakika uyarıcısı ve dijital göstergesi gibi fonksiyonları bulunan bu ocaklarda ayrıca cam ve seramik yüzeylerde olduğu gibi şeker, süt gibi maddelerin sıçrama sebebiyle vermiş olduğu tahribatlarda asla yaşanmıyor.

Çocuk emniyet tuşu, kendi kendine kapanma özelliğinin yanı sıra ve bölgesel ısıtma sistemi ile Siemens indüksiyonlu ocaklarda güvenlik ön planda. Şıklığı, kullanım kolaylığı ve daha birçok özelliği bir arada bulunduran bu ocaklar Avrupa pazarında en sık tercih edilenler arasında.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe