Sıra Dışı Şezlong Modelleri

Caydanlik.Net Dekorasyon Fikirleri

Havaların ısınmasıyla daha sık gündeme gelen şezlonglar da artık alışılmışlıktan çıkıyor. Tasarım çılgınlığının son uğrağı olan şezlonglarda artık yenilik ve farklılık arayanların tercihleri arasında yerini alıyor.

Bir şezlong işte denilerek standart kalıplarında bırakılmayan şezlonglar yine ilk bakışta amacı dahi anlaşılmayan çizgilere bürünüyor. Balkonunuzda, terasınızda ya da bahçenizde keyifle üzerine yayılıp güneşin, rüzgârın ya da sıcağın tadını çıkardığınız şezlonglarınız merak uyandıran gözde ürünlerden biri olmaya hazırlanıyor.

Konforundan hiçbir şey kaybetmeyen yılların alışkanlığı şezlongunuza konmadan seyrini bile tercih edebilirsiniz.

İzlemekten dahi büyük keyif olacağınız şezlonglarınızı kullanmaya pek vaktiniz kalmayabilir. Kibar çizgilerinden kurtularak farklılığı hayatının her noktasında vurgulamak isteyenlere de hitap etmeye başlıyor.Çok ilginç modellerde üretilmeye başlayan şezlongların arasından zevkinize, ihtiyacınıza ve çılgınlığınıza göre tercihler yapabilirsiniz. Amacınız konuklarınızı şaşırtmaksa bir dinozor kafasının iskeletini andıran koca bir şezlong seçebilirsiniz. Doğayı sevenlerdenseniz her yanı kelebek kaplı üç boyutluyu andıran modeller de tam size göre.

Hiçbir uzvum aynı pozisyonda durmaz diyorsanız kıvrımlı şezlong modellerinden faydalanabilirsiniz.

Sırt bölgesini sabit tutup bacaklarınız ve kollarınız için ayrı ayrı çizgileri tek bir şezlonga uyarlayan bu modeller en çok dikkat çekenler ve tercih edilenler arasında. Şemsiyeyle ve şezlonguyla ayrı ayrı uğraşmak istemeyenler için güneşlikli modeller de mevcut.

İsterseniz kıvrımlı bambu bir halı isterseniz de ince ahşap şeritler eşliğinde başınızdan yukarı doğru devam eden ve sizi güneşten koruyan şezlong modellerinden alabilirsiniz. Yaşam alanlarında eşyaları ile olduğundan daha farklı bir ortam yaratmak isteyenler için ise mısır çizgilerine hâkim bir şezlong yeterli. İhtiyacınız olan bütün çılgınlıklara bu şezlong modellerinde rastlayabilirsiniz.

E-bültene Abone Ol Merak etmeyin. Spam yapmayacağız.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Hızlı yorum için giriş yapın.

Başka Yazı Yok

Kayıt Ol

VEYA

Zaten üye misiniz? Giriş Yap

Giriş Yap

VEYA

Henüz üyeliğiniz yok mu? Kayıt Ol

close

Subscribe